Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

Mistrovství klubu GSUK v jamkovce 2019 - Benátky

Ahoj,
nastal opět čas prvního mistrovského klání v letošním roce. Formát jamkovka na hřiští Dýmač v Benátkách se stal již tradici. Letos nás bylo 10 hráčů a 8 hráček. Nejtěžší bylo vymyslet hrací systém pro pro počet 10 hráčů, aby nikdo nebyl nějak diskriminován. Nakonec na řešení přišel Vláďa Lacina (zlé jazyky hovoří, že autorem je Míla Zeman). Vzniklá kombinace hracího pavouka a tabulky byla skutečně ideální, i když přinesla některá složitá rozhodování, viz. dále. U žen byla situace jednoduchá, hráli klasické schéma – hracího pavouka. Sešli jsme se před devátou hodinou a po krátkém „brýfingu“ jsme začali hrát. První kolo proběhlo relativně rychle, ale jak se v dalších kolech k sobě přiřazovali hráči stejné výkonosti, tak už se často hrála i 10 jamka. Komplikovaná situace nastala ve vzájemných zápasech mezi Tomášem Krupinským, Vláďou Lacinou a Jirkou Chotěborským. Všichni měli stejný počet vítězství a tak rozhodoval vzájemný zápas a skóre ze vzájemných zápasů. Nakonec z toho vyšlo pořadí Jirka, Vláďa a Tomáš. Výkon Tomáše byl velkým a příjemným překvapením! Proti nim pak ve hře o 1. a 2. jsem nastoupil já, o 3. a 4. místo Míla Zeman a o 5. a 6. místo Béďa Brabec. Zápasy to byly hodně vyrovnané a rozhodovalo se až na posledních jamkách.
U žen byla situace mírně jednodušší z hlediska rozhodování o postupu do dalších kol, ale zápasy byly také hodně vyrovnané a co jsem měl možnost vysledovat, tak např. Blanka Hrdličková zásadně hrála 10. jamku?.

Každý si zahrál 3 nebo 4 zápasy a myslím, že byli všichni rádi, že jich nebylo více. Musím opět pochválit restauraci na hřišti, ale i že akademie byla uzavřena jen pro naši akci.

Mistry klubu 2019 v jamkovce se stali:

Kategorie ženy – Lenka Tesařová
Kategorie muži – Milan Matějů

Kompletní výsledky:
Mistrovství v jamkovce 2019 – ženy

1. Tesařová Lenka
2. Trlová Věra
3. Hrdličková Blanka
4. Bažilová Eva
5. Křížková Michaela
6. Brabcová Veronika
7. Matějů Ema
8. Vávrová Eva

Mistrovství v jamkovce 2019 – muži
1. Matějů Milan
2. Chotěborský Jiří
3. Zeman Miloslav
4. Lacina Vladimír
5. Krupinský Tomáš
6. Brabec Bedřich
7. Stacho Peter
8. Fišer Petr
9. Křížek Jiří
10. Dartsch Thomas

Tak za rok znovu!!!
Golfu zdar!
Milan

 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012