Přihlásit
Golfová společnost Újezd n.L. a Klánovice
 
 
 

ROK 2014 - pokračování

Mikulášská pro děti v klubovně 

13.11.2014 - nejen pro všechny členy, ale i pro všechny Vaše kamrády a známé, připravujeme na sobotu 6.prosince dětskou Mikulášskou! Od 13h začneme vyrábět vánoční výzdobu a papírový řetěz, kterým ozdobíme náš klubový stromeček. Na 17.hodinu ohlásil příjezd Mikuláš a čertem ...

 

Kupte si dekoraci pro Radost! 

16.11.2014 - náš areál potřebuje "provzdušnit" a tak se nevyhneme šetrnému prořezu stromů. Větve krásných smrků (nepichavých) a jedlí se tak mohou stát vánoční výzdobou Vašich domovů a firemních prostor. Svazek větví za symbolických 100Kč si můžete zakoupit v rámci výroční schůze členstva v pátek 28.listopadu. Zisk použijeme na mikulášskéu nadílku dětem z Dětského domova Radost a k pořízení ozdob na klubový vánoční stromek.

... ale už se na Vás těším!

16.11.2014 - "Děda říkal, že až pojedu s chlapama do Mariánek, že mi ukáže, jak na dvojce hrál berdíka ... " Tak se už těším!". Tak tolik ode dneška nejmladší člen GSUK (6.10.2014), a také NEJMLADŠÍ ČLEN ČGF! Hrdý dědeček, Jirka Křížek, už jistě shání hůlečky a rukavičku, vozíček i vypichovátečko a my se těšíme, že za třináct - čtrnáct let nastoupí Alánek v ligovém týmu GSUK! (pokud už v té době nebude zaneprázdněn nabitým programem PGA Tour ... :-)

 

Přijďte si konečně nahrabat! 

20.11.2014 - všechno listí z okolních dubů, bříz a osik je definitivně dole a tak vás srdečně zveme do klubovny na odklizení jeho posledních pár symbolických kubíků ... Aby náš areál byl před zimou jako "ze žurnálu"! Taky jste hrabali kolem paneláků? Tak teď na svém! Čeká vás svařák, klobásky a něco málo sladkého! KDY? V sobotu od deseti. P.S. Hrábě s sebou!

 

Poprvé rozsvítíme klubový strom pro Paraple 

20.11.2014 - no nečekejte žádného staletého velikána, jako na Satroměstském náměstí, na to si budete muset tak devadesát let počkat, ale už letos poprvé ozdobíme a rozsvítíme třímetrový smrček, který je hned u naší klubovny! A abychom byli styloví, součástí podvečera bude dobročinný bazar předmětů, jejichž hodnota je pro vás nevyčíslitelná, ale přesto je přinesete a do bazaru věnujete! Očekáváme, že příběh, který se k těmto relikviím váže, vyšroubuje jejich cenu do závratných výšin! Jméno dražitele je překvapením a výtěžek věnujeme Centru Paraple! Těšíme se na Vaši hojnou účast v sobotu 6.prosince v 18 hodin.

 

Na QUEENIE jede Jula Bielik!

23.11.2014 - úprava hendikepu pro zimní Tour - to byl jeden z cílů prvního turnaje letošní zimní série. Chceme, aby šance uspět, v některém z turnajů, byla stejná pro všechny účastníky, proto tradičně hrajeme na rány i s vyrovnáním hendikepů.

Náš originální "zimní" hendikep alespoň z části eliminuje fakt, že před koncem letní sezóny je vždy pár účastníků, kteří jako čerství držitelé "padesátčtyřek" nestihnou upravit hendikep "venku" a pro zimní tour by jejich výsledky byly výrazně ovlivněné. 

Jula Bielik a Béda Brabec splnili role favoritů a donesli, po odečtu celého HCP, nejlepší netto výsledky. Snížit hendikep se povedlo dalším čtyřem hráčkám a hráčům, ostatní si "chytře" svůj HCP ponechali ... 

Hlavní cenu, 2 vstupenky na koncert kapely QUEENIE - World QUEEN Tribute Band se symfonickým orchestrem, si odnáší Jula Bielik, pamětní hrnky s motivem skupiny QUEEN tři nejlepší. 

 

FREDDIE NA TURNAJI GSUK! 

23.11.2014 - neuvěřitelné se stalo skutkem! Freddie se večer před turnajem QUEEN´S CUP telefonicky ohlásil řediteli akce a projevil zájem osobně ji podpořit! Strávil s námi jen několik minut, ale stihl exhibičně odehrát dvě jamky a převzít symbolický klíč od naší klubovny. Na závěr, tenhle fenomén rockové muziky, před zraky překvapených účastníků turnaje, bez kapely a bez napětí samozřejmě vystřihl i několik svých největší hitů. Na snímku se svou věrnou klánovickou fanynkou, ta byla pro změnu, ještě pár minut po jeho odchodu, bez sebe ...

 

Premiéra v klubovně: bramboráky, Guinness, Zlaté týčko a Kalendář 2015!

28.11.2014 - fakt skvělá atmosféra panovala včera večer na první akci v naší klubovně. Kvalita udolala kvantitu a společnost, která se sešla na 3.výroční schůzi členstva dokonale ukázala, jakou výhrou bylo, že jsme získali klubový dům ... 

Více přineseme v nejbližším magazínu FORE! a tak jen telegraficky: stepanka, eva, blanka a svetlana umi skvely bramboraky STOP. guinness se da pit STOP. clenem sine slavy gsuk je misa fuchs STOP. hristem roku jsou marianky STOP. restauraci roku babiccina beseda STOP. kalendar akci 2015: rekordnich 28 hracich dnu! STOP ... :-)

 

Naše Zlaté týčko už visí v "Babičce" 

29.11.2014 - až půjdete do klánovické Babiččiny Besedy na večeři, zkuste najít, kdeže je to v jejím krásném interiéru vystavena plaketa pro Nejlepší restauraci sezóny GSUK 2014. Prestižní cenu pro restauraci, která letos u členů GSUK sklidila při našich akcích největší úspěch, jsme dnes předali osobně jejímu managementu ...

 

Jirka, Honza, Petr a Milan: "Středa - klubu je nám třeba!" 

30.11.2014 - tak to je výzva nás čtyř, Vám ostatním! My budeme každou středu, od této, v klubu nejpozději na šestou a těšíme se, že se k nám všichni postupně přidáte! Vezměte si noťas a někde v rohu si pracujte, přineste ochutnat vaše letošní zavařené houby nebo prostě jen zajděte poklábosit ... Těšíme se!

 

Jen náš Mikuláš byl opravdu golfový ...

6.12.2014 - ... protože jeho berla byla stylová! A navíc, ve srovnání s ostatními "pseudo" Mikuláši, ten náš měl vlastní plnovous! Původně jsme pro funkci čerta požádali o spolupráci bývalou dlouholetou světovou jedničku, ale už byl rezervován na Pebble Beach ... Nakonec jsme byli rádi - mělí jsme nejlepšího možného čerta, jakého lze mít!  

Ještě před nadílkou si dětičky, a my s nimi, užily vánoční dílničku, tatínkové a maminky vánočku na másle, svařák nebo griotku a opravdu krásný den jsme zakončili ohňostrojem s dětmi z Dětského domova Radost. Více fotek vložíme někdy v úterý do fotogalerie a přineseme v letošním posledním magazínu FORE! Děkuju všem, kdo se na naší první klubové Mikulášské, v naší klubovně, podíleli!

 

Když Brabec hraje "orla" ...

7.12.2014 - ... Zeptejte se Bédy "Eagle" Brabce, jak se na dvě rány hraje sedmička na hřišti Donald Ross Memorial (290m)! Stačí, když dvěstěpětadvacetimetrový drajv vašeho spoluhráče leží 65m od jamky, pak si vezměte devítku, zavřete oči, a prostě to tam "pošlete" ... :-) . Když Váš tým (Eva, Veronika, Béda a Milan) navíc uhraje 8 berdíků a 7 parů, můžete si "dovolit" i dvě bogey, aby z toho bylo 64 brutto a vítězství po vyrovnání ...

Ani skvělých 62 brutto, celkově druhých, Jirky, Věry, Petra a Roberta nestačilo po vyrovnání na prvenství. Velikým překvapením turnaje je 69 brutto a bronz Blanky, Světlany, Vládi a Romana! 

Stylové trofeje si můžete převzít každou středu v klubovně, na dalším turnaji (28.12.) nebo při Novoročním drajvu (1.1.2015) v klubovně ... 

 

Míša slaví! A my hrajeme na jeho počest!

10.12.2014 - V neděli 14.prosince slaví Míša Fuchs osmdesátku! Náš čestný prezident, člen síně slávy České golfové federace a první člen naší klubové síně slávy, mistr republiky v jamkovce v r.1973, Mistr klánovického klubu z r.2007 a 2009, dlouholetý český seniorský reprezentant a držitel veteránského Evropského Poháru družstev z roku 2010.

Míšo, celý klub Ti, z celého srdce, přeje pevné zdraví a těší se na viděnou na golfu! Na tvou počest odehrajeme, v den tvých narozenin, výjimečný klubový turnaj. A protože bude věnován Tobě, všichni si užijí nejen sport, ale i zábavu. Hru zpestříme mnoha vloženými soutěžemi, cenami pro všechny, kdož zahrají "osmičku" a speciální cenou pro hráčku(e), která(ý) se nejvíce přiblíží výsledku 80 ... 

Vítěz turnaje je ale známý už teď - jsi jím TY! Děkujeme Ti za všechny cenné golfové i životní rady, které jsi nám vždycky uděloval. Nechť je havní trofej pro Tebe překvapením, s potěšením ti ji předáme osobně ... 

 

Stylová oslava Míšových narozenin!

16.12.2014 - Nedělní turnaj, kterým jsme oslavili narozeniny Míši Fuchse, měl skvělou sportovní atmosféru, korunovanou rozehrávkou o vítězství v absolutním pořadí. Tu pro sebe, hned na první jamce kynžvartského hřiště, rozhodl Milan "Mikuláš" Matějů! Stejného vítěze měla i kategorie s vyrovnáním. Nejblíže k jamkám č.8, 10 a 17 druhou ranou zahráli Honza Kubánek, Robert "Čert" Fitzner a Béďa "Eagle" Brabec. 

Poděkování ale patří všem 13 účastníkům. Jejich podpisy ozdobily klubový dres, který jsem Míšovi, ještě v den turnaje, měl tu čest předat. 

Přejeme Ti Míšo, ještě jednou, všechno nejlepší a těšíme se s Tebou na viděnou!

 

PF GSUK 2015

17.12.2014 - Popřejte úspěšný rok 2015 Vašim kamarádům naší klubovou "péefkou" ... 

 

Irsko hraje s námi! 

17.12.2014 - Jak už jsme psali, vítězem kategorie "Nejlepší spoluhráč" v anketě ZLATÉ TÝČKO 2014, se stala irská TULLAMORE D.E.W. Dnes jsme měli tu čest předat plaketu Brand Managerovi Tomáši Merlíkovi (uprostřed) a Václavu Routovi, Whisky Ambassadorovi společnosti Rémy Cointreau (vpravo), která je dovozcem TULLAMORE D.E.W. Kde jinde, než v našem "zimním" království - v Golf Clubu Brack Bridge! Děkujeme za "vzorek" i za stylovou plaketu, která už zdobí interiér klubovny GSUK ... Těšíme se, že budeme moci oba pány brzy potkat na některé z klubových akcí!

 

Praporky nad Tuscany Reserve 

28.12.2014 - zatím nejmenší počet účastníků v historii Zimní Tour sehrál dnes Silvestrovský Praporkový turnaj dvojic. Vítězná dvojice, jako jediná, prošla přes osmnáctou jamku na jedničku resp. na dvojku. Výsledných 774 metrů "nad hendikep" Jirky a Věry je slušný výkon. Absolutně nejúspěšnějším jednotlivcem byl Peter Stacho, který se svým "kilometrem navíc" ostatním utekl o další dvě jamky (skončil 2,3m od jamky č.4 !!). 

 

 
mapka.png
Vytvořeno společností Miovel, 2012